top of page
-36713238_edited_edited.jpg

Zacznijmy właściwie, od tego czym zajmuje się logistyka?

Logistyka zajmuje się tak naprawdę wszystkim co widzisz dookoła. Każde zakupy online to wiele procesów logistycznych, o których w ciekawy sposób dowiesz się na naszych lekcjach. Wszystkie samochody ciężarowe, które mijasz na drodze wiążą się z pracą logistyka, w końcu ktoś musi cały proces transportowy zaplanować. Magazyny, sklepy handlowe, biura transportowe, wszystko to w twoim zasięgu. 

Pewnie zastanawiasz się co po takim kierunku cię czeka. A wiec możliwość pracy:

  • w wspomnianych już wcześniej biurach transportowych, 

  • w każdym magazynie, 

  • w największych sklepach handlowych,

  • a najlepsze w byciu logistykiem jest to, że możesz być ich właścicielem.

Oprócz przygotowania do dwóch kwalifikacji: obsługi magazynów i organizacji transportu, nauczysz się zasad  prowadzenia własnej działalności gospodarczej, w jak najbardziej efektowny sposób, z czym wiążą się większe dochody i pozycja na rynku, może i nawet światowym.

W trakcie nauki w naszym technikum będziesz miał możliwość zdobyć praktyczne doświadczenie w zawodzie, poprzez uczestnictwo w stażach i kursach zawodowych. 

Dzięki różnym projektom, które organizowane są przez naszych logistycznie uzdolnionych nauczycieli, mamy możliwość zdobyć dodatkowe umiejętności, które przydadzą się nam w przyszłej pracy. 

Przez cały okres nauki, prowadzić was będzie grono najlepszych nauczycieli, którzy stawiają na nasz rozwój zawodowy jak i życiowy. Metody ich nauczania są praktyczne jak i przyjemnie. Na naszym kierunku nie używa się pojęcia "wkuwania", ponieważ jest ono nie potrzebne. 

Skoro wiecie już wszystkie najważniejsze rzeczy o kierunku, czas na trochę relaksu.

Na naszym kierunku łączymy naukę z zabawą. Najlepszym tego przykładem są różne wycieczki organizowane w trakcie pięcioletniej nauki  (według nas najlepsza wycieczka logistyczna jest ta do Gdańska). 

bottom of page